Ladataan Tapahtumat

Menneet Tapahtumat

Tapahtumat Search and Views Navigation

Tapahtuma Views Navigation

huhtikuu 2019

2. Välierä C-tytöt SM-sarja Classic C- tytöt – OLS

04.04 klo 08:00 - 17:00

2. Välierä C-tytöt SM-sarja Classic C- tytöt - OLS su 7.4 klo. 13:00 Zemppi Areena Oulu

Lue lisää »

1. Välierä C1- poikien SM-sarja EräViikingit – Classic 03-pojat

06.04 klo 12:30 - 14:30

1. Välierä C1- poikien SM-sarja EräViikingit - Classic 03-pojat 6.4 la klo. 12:30 Mosahalli

Lue lisää »

A-tyttöjen SM-sarja pronssiottelu Classic A-tytöt – Pirkat

06.04 klo 15:00 - 17:00

A-tyttöjen SM-sarja pronssiottelu Classic A- tytöt - Pirkat la 6.4 klo. 15:00 Tampere Areena

Lue lisää »

1. Välierä C-tytöt SM-sarja OLS – Classic C-tytöt

06.04 klo 16:00 - 18:00

1. Välierä C-tytöt SM-sarja OLS - Classic C-tytöt la 6.4 klo. 16:00 Zemppi Areena

Lue lisää »

Pronssiottelu Classic A-pojat – M-Team

06.04 klo 18:30 - 21:00

Pronssiottelu Classic A-pojat - M-Team la 6.4. klo 18:30 Tampere Areena

Lue lisää »

1. Välierä C2- pojat EräViikingit – Classic 04- pojat

06.04 klo 18:30 - 20:30

Välierä C2- pojat Eräviikingit - Classic 04- pojat la 6.4.2019 klo. 18:30 Mosahalli

Lue lisää »

2. Välierä C1- poikien SM-sarja Classic 03- pojat – EräViikingit

07.04 klo 15:00 - 17:00

2. Välierä C1- poikien SM-sarja Classic 03- pojat - EräViikingit su 7.4 klo.15.00 Tampere Areena

Lue lisää »

2. Välierä C2- pojat Classic 04- pojat – EräViikingit

07.04 klo 18:30 - 20:30

2. Välierä C2- pojat Classic 04- pojat - EräViikingit su 7.4.2019 klo. 18.30 Tampere Areena

Lue lisää »

Tarvittaessa: 3. Välierä C-tytöt SM-sarja OLS – Classic C- tytöt

08.04 klo 17:30 - 19:30

Tarvittaessa: 3. Välierä C-tytöt SM-sarja OLS - Classic C- tytöt ma 8.4 klo. 17:30 Zemppi Areena Oulu

Lue lisää »

Tarvittaessa: 3. Välierä C2- pojat EräViikingit – Classic 04- pojat

10.04 klo 18:30 - 20:30

Tarvittaessa: 3. Välierä C2- pojat Eräviikingit - Classic 04- pojat ke 10.4.2019 klo. 18:30 Mosahalli

Lue lisää »
+ Vie tapahtumat
CLASSIC TV Katso kaikki »
SOME