Ladataan Tapahtumat

Tulevat Tapahtumat

Tapahtumat Search and Views Navigation

Tapahtuma Views Navigation

lokakuu 2020

EräViikingit – Classic naiset

28.10 klo 18:30 - 21:00

EräViikingit - Classic naiset Ke 28.10. klo 18.30, Mosahalli

Lue lisää »

Indians – Classic A-pojat

31.10 klo 14:00 - 16:30

Indians - Classic A-pojat La 31.10.2020 klo 14.00, Espoo

Lue lisää »

Classic C1-pojat – EräViikingit Pohjoinen

31.10 klo 14:00 - 16:30
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic C1-pojat - EräViikingit Pohjoinen La 31.10.2020 klo 14.00, Tampere Areena

Lue lisää »

Classic United – Blue Fox

31.10 klo 15:30 - 18:00
Spiral-halli, Juvankatu 16
Tampere, Suomi
+ Google Map

Classic United - Blue Fox La 31.10.2020 klo 15.30, Spiral-halli

Lue lisää »

marraskuu 2020

Classic B-pojat – Steelers

01.11 klo 14:00 - 16:30
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic B-pojat - Steelers Su 1.11.2020 klo 14.00, Tampere Areena

Lue lisää »

Classic A-pojat – Oilers

02.11 klo 18:30 - 21:00
Spiral-halli, Juvankatu 16
Tampere, Suomi
+ Google Map

Classic A-pojat - Oilers Ma 2.11.2020 klo 18.30, Spiral-halli

Lue lisää »

Classic naiset – SB-Pro

05.11 klo 18:30 - 21:00
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic naiset - SB-Pro To 5.11. klo 18.30, Tampere Areena

Lue lisää »

Classic miehet – Tiikerit

06.11 klo 18:30 - 21:00
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic miehet - Tiikerit Pe 6.11. klo 18.30, Tampere Areena

Lue lisää »

Classic United – Salba

07.11 klo 15:30 - 18:00
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic United - Salba La 7.11.2020 klo 15.30, Tampere Areena

Lue lisää »

Classic naiset – FBC Loisto

08.11 klo 14:00 - 16:30
Tampere Areena, Jäähallinraitti 3
Tampere, 33540 Suomi
+ Google Map

Classic naiset - FBC Loisto Su 8.11. klo 14.00, Tampere Areena

Lue lisää »
+ Vie tapahtumat
CLASSIC TV Katso kaikki »